Stálá nabídka akcí

Nabízíme možnost uspořádat firemní akce, školní exkurze, narozeninové oslavy, dětské dny, soutěže a další.

Pro školy

Hledáte originální tip na školní výlet?

Kdy můžete děti vytáhnout ven do přírody do stínu stoletých smrků na břeh Slapské přehrady a užít si spoustu bezpečné zábavy, která je bude bavit. Máme pro vás připraveny výhodné balíčky.

BalíčekCena/os.Doba trváníVhodná skupina
Junior + kostičkov150 Kč90 – 120 minMateřská škola, 1. a 2. třída
– děti do 135 cm výšky
Junior + dětská trasa + kostičkov250 Kč90 – 120 minMateřská škola, 1. a 2. třída
– děti do 135 cm výšky
Zelená trasa300 Kč90 – 120 minŠkolní děti od výšky 135 cm, vhodné od 3. do 6. třídy
Křížová trasa300 Kč120 minDěti nad 15 let + studenti SŠ a učilišť

Balíčky zahrnují teoretické a praktické proškolení žáků a studentů, zapůjčení ochranných a jistících pomůcek a v první řadě dozor speciálně vyškolených instruktorů, kteří se budou starat o bezpečnost žáků a studentů při pohybu v lanovém parku. Balíčky mohou být po dohodě rozšířeny o další trasy, případně další aktivity, např.: seznamovací hry na zemi (vhodné pro adaptační pobyty).

Jsme schopni zajistit catering, pro vícedenní výlety také doporučit ubytování v okolí. Cena balíčku platí při minimálním počtu 15 osob.

Firemní akce

Již roky připravujeme programy pro větší skupiny dle jejich přání.

Nosnou aktivitou jsou naše lanové trasy ve výškách různých obtížností. Dále využíváme vybudované překážky pro skupiny umístěné na zemi v areálu Lanového parku. Zde si můžete vyzkoušet, jak funguje vaše skupina nebo firemní tým. Kdo z vás je vůdčí typ a kdo raději platným článkem řetězce. Jak funguje dámská a jak pánská skupina. A hlavně užít si spoustu zábavy, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Je možno v letních termínech využít i vodní hladinu Slapské přehrady, která je na dohled. S možností si postavit vlastní vor.

V případě zájmu jsme schopni zajistit také catering a doporučit ubytování. Rádi se s vámi osobně setkáme a pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější aktivity dle povahy vaší skupiny. Nic není nemožné, jen je potřeba se domluvit. Děláme to již od roku 2009.

Minimální počet ve skupině je 12 osob, ideální 20 – 30 osob. Maximálně jsme schopni obsloužit 120 osob během jednoho dne.

Narozeninové oslavy

Chcete oslavit narozeniny netradičním způsobem? Můžete je strávit u nás na Lanovém parku. V přírodě, bez mobilů a tabletů, se zábavou, co bude děti bavit.

K dispozici Vám bude Junior Park, Dětská trasa a Kostičkov pro ty menší, pro starší děti a dospělé otevřeme trasy Lanového parku.

Jsme schopni zajistit catering (možné je i opékání buřtů – pokud nebude zákaz „rozdělávání ohňů“), výzdobu, případně doporučit ubytování.